TEX BELBANTLI HASTA BEZİ 30’LU MEDİUM

Tex Belbantlı Hasta Bezi 30’LU Medium modeli hastalarımızın çok tercih ettiği hasta bezlerinin arasındadır. Bu hasta bezinin en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri yüksek anında emiciliğe sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde hastalarımız hiçbir zaman ıslaklık hissini yaşamazlar. Yüksek ve anında emici özelliği hastalarımız idrar kaçırma problemi yaşıyorsa çok rahatlıkla bu hasta bezini kullanabilirler. Hasta bezinin bu özellikleri sayesinde hastalarımızın vücudun da tahriş olmaz ayrıyeten mantar, pişik veya bakteri oluşumlarını engeller. Hasta bezi sessiz bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanım aşamasındayken hastalarımız ses çıkmadığı için daha rahat ederler. Dayanıklı bariyer sistemleri bulunmaktadır. Bu bariyerler sayesinde sıvıyı sızdırma gibi bir durum olmamaktadır. Hastalarımızın günlük yaşantıların da kolaylıkla kullanıma sahiptir. Vücuda takıldığı sürede uyum sağlama özelliği ile hastamızın hareketleri kısıtlanmamaktadır. Günlük yaşantıda hastalarımıza konforlu bir hayat sunan hasta bezi çok fazla tercih edilmektedir. Tex Belbantlı Hasta Bezi 30’LU Medium 85×125 bel çevresi ölçülerindedir.

Hasta bezleri firmamız tarafından SGK anlaşmalı olarak verilebildiği gibi özel bütçeniz ile satın alma imkanına da sahipsiniz.

Tex hasta bezi çeşitlerine ulaşmak artık daha kolay. Bütün önlem hasta bezi bedenleri ve çeşitleri en uygun fiyata izmithastabezi.com sitesinden bakabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

02623110863