CURELEX BELBANTLI HASTA BEZİ 30’LU LARGE

Curelex Belbantlı Hasta Bezi 30’LU Large modeli hasta bezinde cırt cırtlı yan bantları vardır. Bu sayede yanlış takıldığında tekrardan açma kapama işlemini yapabilirler. Nefes alan yan yüzeye sahiptir. Bu özelliğin amacı bantların olduğu bölgede yara, pişik veya mantar olmasını önlemektir. Hasta bezi sızdırmayan tekstil dış yüzeye sahiptir. Bunun sayesinde dışarı herhangi bir sıvı çıkması olmaz. Ayrıyeten tekstil olmasıyla beraber bezinin takılma alanında hava almasını sağlar. Süper emici özelliği sahiptir. Bunun anlamı idrar kaçması yaşandıktan hemen sonra sıvıyı çeker ve hastamızı rahatsız etmez. Kuru ve kokusuz rahat bir şekilde devam etmesini sağlar. Islaklık göstergesi mevcuttur. Bu özellik sayesinde ne kadar doldurduğunu veya ne zaman değiştirilmesi gerektiğini takip etmede kolaylık sağlar. Sızdırmayan bariyerleri sayesinde dışarı sızıntı olmaz kıyafetlerde kötü bir görüntü olmaz. Curelex Belbantlı Hasta Bezi 30’LU Large 100×150 bel çevresi ölçülerindedir.

Curelex Belbantlı Hasta Bezi  Hastalarımız için en uygun fiyatla satışa sunduğumuz curelex hasta bezlerini dilerseniz perakende mağazamızdan veya eve teslim seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Hasta bezleri devlet ödemesi ile de alınabilmektedir. Devlet ödemesi hakkında ki bilgilere Hasta Bezlerinde Devlet Ödemesi yazımızda bulabilirsiniz.

Hasta bezleri firmamız tarafından SGK anlaşmalı olarak verilebildiği gibi özel bütçeniz ile satın alma imkanına da sahipsiniz.

Curelex hasta bezi çeşitlerine ulaşmak artık daha kolay. Bütün curelex hasta bezi bedenleri ve çeşitleri en uygun fiyata izmithastabezi.com sitesinden bakabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

02623110863