beybi hasta bezi

Beybi hasta bezi kumaş dokusu sayesinde kişilerin vücutlarının hava almasını sağlamaktadır, hasta bezinin ıslaklık göstergesi sayesinde bezi çıkartmadan kişinin durumu görülebilmektedir. Bu bez modeli, ekstra özel emici tabaka ile sıvı emilimini güvenli şekilde yapmaktadır. Belbantlı hasta bezinin bariyerleri sızdırmaz özelliğe sahip olup yüksek miktarda sıvı çıkışlarını dahi engellemektedir.

Hasta bezleri belbantlarının sürekli kullanımında dahi yapışkanlık özelliğini hemen kayıp etmemektedir. Beybi hasta bezlerinin tümü dermatolojik olarak test edilerek üretilmektedir. Hasta bezleri belbantlı olarak üretilmiş olup kişilerin kilosuna göre beden seçeneği bulunmaktadır. Bezlerin sıvıyı iyi çekmesi için doğru beden ürünü kullanmak son derece önemlidir. Eğer hasta bezini aşırı kilolu bir bireyde küçük beden kullanmaya çalışırsanız, bezin bantlarını tam kapatamazsınız ve bu sebeple vücuttan çıkan sıvının sızmasına engel olamazsınız. Hasta bezinin doğru beden kullanılması için bel çevresi ölçülerine dikkat etmenizi önermekteyiz. Beybi hasta bezleri medium (orta) beden ve large (büyük) beden seçeneği ile üretilmektedir. Small (küçük) beden seçeneği bulunmamaktadır. Hasta bezlerinin beden ölçüleri aşağıda belirtildiği gibidir;

Beybi Hasta Bezi medium (orta) 85 cm x 100 cm bel çevresi ölçüsü bulunmaktadır. Genellikle 50 kilo ile 75 kilo hastalarda rahatlıkla tercih edilen belbantlı hasta bezi güvenle kullanılabilmektedir.

Beybi Hasta Bezi large (büyük) 100cm x 150 cm bel çevresi ölçüsü bulunmaktadır. Genellikle 75 kilo ile 120 kilo hastalarda kullanılmaktadır.

Beybi hasta bezi çeşitlerini en uygun fiyatla satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hasta bezleri firmamız tarafından SGK anlaşmalı olarak verilebildiği gibi özel bütçeniz ile satın alma imkanına da sahipsiniz. Firmamız tarafından, dileyen müşterilerimize, hasta bezleri eve teslimat seçeneği ile de ulaştırılabilmektedir.

Tüm detaylı bilgi ve sipariş için 0262 311 08 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Beybi hasta bezi